Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Marhaba Club
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот се наоѓа на 1км од центарот на Сус,а од аеродромот 147 км.

Сместување: Вкупно 240 соби, дел од нив со поглед кон морето. Опремени со ТВ со сателиски програми, мини бар, клима систем, WiFi конекција, телефон.

Хотелски содржини: Хотелот располага со главен ресторан, бар, рецепција, мини Клуб и игралиште за деца, мини голф, продавници и менувачница.

Спорт и забава: Хотелот има отворен и затворен базен, СПА и фитнес центар, тениски терен, аква парк. Анимации и вечерни шоу програми.

Плажа: Песочна, со лежалки и чадори. Анимации и водени спортови.