Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Marlin Inn Beach Resort
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот се наоѓа во Хургада, во центарот на шеталиштето Мемша, на 4 км од центарот на градот Сакала и од аеродромот.

Соби: Хотелот располага со 419големи удобни соби со бања, фен, сателитскаТВ, телефон, клима, сеф, мини бар и балкон.

Содржини: Хотелот поседува главен ресторан, 2 a la carte ресторани, 4 барови, дискотека, продавници, менувачница, СПА и фитнес центар и бесплатен WiFi во лобито.

Спорт и забава: Хотелот располага со отворен базен со детско игралиште, пикадо, пинг-понг, билијард, тениско игралиште, тенис на маса, одбојка, нуркање, спортови на вода, теретана, детски клуб, анимација за возрасни и деца.

Плажа: Хотелот има сопствена песочна плажа.