Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Maya World Imperial
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот се наоѓа во областа Белдиби, 45 км од аеродромот во Анталија и 20 км од центарот на Кемер.

Сместување: Хотелот е реновиран во 2019 година. Располага со 121 соба. Сите соби се опремени со купатило со туш, фен, клима, телефон, мини бар, сеф (се наплаќа), сателитска телевизија со музички канали и балкон.

Содржини: Главен ресторан со шведска маса, бар во лоби и бар покрај базен. Посебно се наплаќаат услугите за доктор, телефон, факс, интернет, шопинг центар, рентање на коли.Отворени и затворени базени за возрасни и деца, турско купатило, сауна, одбојка на плажа. Посебно се наплаќаат спортови на вода и масажа.

Плажа: Хотелска приватна плажа, мешавина од камчиња и песок, лежалките, чадорите и пешкирите се бесплатни за гостите на хотелот.