Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
MESUT HOTEL
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ХОТЕЛСКИ СОДРЖИНИ

 Хотелот има надворешен базен со секција за деца, ресторан во кој се сервира Шведска маса за сите оброци, снек бар во кој се служат лесни оброци како и пул бар со различни пијалоци.

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

 Лоциран веднаш покрај плажа, на само 3км. од центарот на Аланија, овој само што реновиран хотел нуди сместување во комфорни, климатизирани соби сите со мини бар, сателитска ТВ, приватна бања како и балкони со убав поглед кон Аланија како и кон морето.

УСЛУГA