Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Movenpick Resort & Marine Spa
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот се наоѓа во центарот на градот, на плажа, покрај главните шопинг улици и поплоченото шеталиште. Трансферот од аеродром трае околу 2 часа.

Сместување:  588 соби, 36 луксузни и еден претседателски апартман. Сите соби се опремени со LCD екрани, кабловски и сателитски програми, мини бар, индивидуален клима систем, директна телефонска линија, сеф, интернет конекција, апарат за кафе и чај.

Хотелски содржини: Располага со 6 ресторани и 4 барови во главната зграда, на плажа и покрај базените. Бесплатен Wifi во хотелот,детски клуб, менувачница, амбуланта, просторија за багаж.

Спорт и забава: Отворени базени: 1 со морска вода, 2 со слатка вода; затворен базен во рамките на Marina spa центарот,пинг понг, спортски активности и ноќен клуб.

Плажа: Има сопствена песочна плажа пред хотелот.