Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
ONE Resort El Mansour
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотел One Resort El Mansour се наоѓа на песочна плажа во туристичката област Махдија, на 3 км од центарот на градот, 1 км од шопинг зоната и 200 м од автобуската станица. Аеродромот во Монастир е оддалечен 50 километри.
Соби: Комплексот се состои од главната зграда и бунгалови. Сите соби се опремени со: клима уред, телефон, сателитска ТВ, мини фрижидер, сеф, бања, фен, балкон или тераса.
Хотелски содржини: 5 ресторани, 4 барови, базен на две нивоа со површина од 1600 м2, детски базен 40 м2, внатрешен базен 55 м2 (зиме се загрева), базен со морска вода 100 м2 за кој се плаќа влез како дел од таласо терапија, лежалки и чадори околу базен, крпи за базен/плажа (со депозит), лизгалки за возрасни и деца, 3 тениски игралишта, пинг-понг, одбојкарско игралиште, кошарка, одбојка на плажа, фудбал на плажа, пикадо, фризби, аеробик, аква теретана, степ аеробик, организирано џогирање, разни забавни активности и за возрасни и за деца. Wi-Fi интернет, спа центар, амам, хидро масажи, салон за убавина (спа центар и услугите во него се плаќаат).
Плажа: Хотелот се наоѓа на сопствена плажа. Лежалки и чадори се достапни бесплатно.