Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Palmeras Beach Hotel
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

ЛОКАЦИЈА: Хотелот се наоѓа во регионот Конакли, на 13 км од центарот на Аланија и 110 км од аеродромот во Анталија.

СМЕСТУВАЊЕ: Хотелот има 312 соби. Секоја соба има: бања со туш, фен, централна климатизација во зависност од временските услови, директна телефонска линија, мини бар (вода и безалкохолни пијалоци при пристигнување, подоцна надополнуван само со вода), сеф, керамички под, ТВ САТ и музички канали , балкон.

СОДРЖИНИ: Главен ресторан базиран на отворено бифе, А ла Карт ресторан , лоби бар, бар на базен, диско (отворено).

Услуги со доплата се: лекарска услуга, чување деца, трговски центар, перење и хемиско чистење, изнајмување автомобил, Wi Fi во лобито е бесплатно.
Отворен и затворен базен за деца и возрасни, 2 слајдови, пинг-понг, одбојка на плажа, турска бања, сауна, фитнес центар, забавна програма во текот на денот и претстави навечер со стручен тим, мини клуб за деца од 4 до 12 години , детско игралиште, мини диско вечер.
Услуги со доплата: масажа, спортови на вода, спа и салон за убавина, компјутерски игри, билијард.


ПЛАЖА: Хотелот располага со приватна плажа со камчиња со шезлонги и чадори за сонце бесплатно. Пешкири за на плажа - со депозит.