Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
PANORAMA HOTEL
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот се наоѓа во Аланија на 400м од центарот и 125км од аеродромот во Анталија.

Сместување: Вкупен број на соби 240. Сите соби се со купатило со туш, фен, клима, сеф, телефон, фен, сателитска ТВ и балкон.

Содржини: Главен ресторан со шведска маса, A-la carte ресторан, бар на плажа. Доктор, перална,  интернет, rent a car, продавници дополнително се наплаќа.

Спорт и забава: Базен, дневни аминации за возрасни и деца. Фитнес, Турска бања, сауна, масажа, одбојка на плажа, тенис, пинг понг, билијард.

Плажа: Песочна плажа, која се наоѓа преку улица, со вклучени лежалки и чадори за сонце.