Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Panorama Resort
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Овој модерен хотел се наоѓа во близината на Свети Иван Рилски хотел и 750 метри од гондолата.

Соби: Повеќето од собите имаат прекрасен панорамски поглед на градот, а останатите се свртени кон боровата шуми. Комплексот нуди 75 студија, 47 соби, 72 еднособни и 8 двокреветни апартмани. Студиата и апартманите се опремени со кујна, кабловска телевизија и балкони со прекрасен поглед кон планината Пирин и Банско.

Хотелски содржини: Ресторан, лоби бар со тераса, конференциска сала и простран СПА центар со сауна, парна бања , џакузи и фитнес центар.

Цената вклучува: Kористење на СПА центар, Wi-Fi , паркинг и превоз до гондолата.