Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
PARADISE ISLAND RESORT & SPA
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Paradise Island наоѓа на 20-минутно возење со брз глисер од меѓународниот аеродром во Мале.  Ресортот нуди светло бели плажи, лагуна преплавена во сина боја и раширени дланки од кокос што се нишаат во ветерот.
Ресортот располага со отворен базен, 4 ресторани и СПА центар, тениски игралишта и опрема за сноркелинг и нуркање со боци. Приватните вили и бунгалови се опремени со клима, сателитска ТВ, сеф, фрижидер и приватна тераса со спокоен поглед на океанот. Исто така на избор се неколку ресторани, Јапонски, Италијански и морски ресторан, како и два бара со 24 часовна услуга за пијалоци и храна.
Однесувајте се кон себе со вистинско инспириран тропски луксуз,  во овој примамлив ресорт на идиличен остров во Индискиот Океан, каде ве чекаат незаборавни искуства.