Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Petunya Beach
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот се наоѓа во областа Ortakent, на 11км од центарот на Бодрум и 45км од аеродромот. Зафаќа површина од 17.000м2

Соби: Сите соби се климатизирани, имаат балкон, сеф, електричен бокал за чај и кафе, фрижидер, ТВ со сателитски канали, телефон и фен.

Содржини: Хотелот има главен надворешен базен, базен со 2 тобогани и детски базен. Располага со главен ресторан и снек ресторан. Безжичен интернет се наплаќа.

Спорт и забава: Активности вклучени во цената се пинг понг, тертана, пикадо и тениски терен со тврда подлога. Се доплаќаат сауната, билјардот, изнајмување на тениски рекети и топчиња, турската бања, масажа и спортовите на вода.

Плажа: Хотелот се наоѓа на познатата песочна плажа Јахши. Лежалките чадорите за сонце, душеците и пешкирите се бесплатни. Промена на пешкир се наплаќа.