Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
PORT NATURE LUXURY RESORT
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

 Локација: Хотелот е лоциран на само 12 км од Белек,40км од аеродромот во Анталија и 50км од центарот на Анталија
Соби: Хотелот располага со 600 соби стандардни и фамилјарни соби.  Сите соби се опремени  се со купатило со туш кабина, фен, клима сплит систем, телефон, мини бар (се дополнува секој ден со вода и сокови), сет за кафе и чај, сеф, ламинат на подот, сателитска ТВ и музички канали, Wi-Fi интернет, балкон или тераса.
Содржини: Хотелот располага со еден главен ресторан со шведска маса, A’la Carte ресторани-турска кујна, италијанска кујна,  рибен ресторан и BBQ (со резервација и само еднаш за време на престојот) снек бар, диско бар и барови околу хотелскиот комплекс. Бесплатен Wi-Fi перална и хемиско чистење, фризер, продавници, телефон, факс,интернет во целиот хотел, доктор, чување деца се со доплата
Спорт и забава: Масажа, Спа центар, салон за убавина, куглање, спортови на вода, билијард и компјутерски игри, дополнително се наплаќаат. Забавни програми со професионален тим и специјални шоу програми во вечерните часови. Мини клуб за деца од 4-12 год, мини диско клуб во вечерните часови.Отворени и затворени базени за возрасни и деца, Аква парк со 18 лизгалици, одбојка на плажа, фитнес, Турска бања, сауна, пинг понг.
Плажа: Хотелот има приватна плажа, бесплатни лежалки и чадори.