Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
ROYAL ISLAND RESORT & SPA
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Royal Island Resort & Spa се наоѓа во атолот Baa на Малдиви, на 30-минутно возење со авиони од меѓународниот аеродром во Мале. 
Дојдете и искусете ги Малдивите за кои секогаш сте сонувале во овој ресорт.  Уживајте во неспоредливи услуги и капацитети, раскошниот СПА центар и прекрасен избор на ресторани, вклучувајки ги и специјализираниот ресторан за морска храна и ресторан на плажа или некој од 4-те барови. Гостите можат да уживаат во нуркачки спортови и крстарења со прекрасен поглед на зајдисонце. Оние што бараат повеќе авантуристички спортови можат да пробаат скијање на вода или сурфање . Други рекреативни објекти вклучуваат отворен базен, теретана и тениски игралишта. Бунгаловите се изградени со дрвени материјали и располагаат со приватно внатрешен двор за седење и поглед кон Индискиот океан. Секоја соба има ТВ и сопствена бања со када и туш.
Сето ова ве чека во луксузното одморалиште на Малдиви, со величествен подводен свет кој ќе ве остави без зборови - само дозволете ни да ви го покажеме патот.