Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Seaden Corolla Hotel
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот се наоѓа во областа Kumkoy, лоциран е на 4км од Сидe, 7км од Манавгат и 64км од аеродромот во Анталија.


Сместување: Хотелот располага со 404 соби. Во секоја соба има купатило со када или туш кабина, фен, клима, директна телефонска линија, мини бар, сеф, SAT TV со музички канал, балкон или тераса.

Содржини: Хотелот во својата понуда има главен, А'ла Карт ресторани (турски, италијански)  барови низ хотелскиот комплекс, диско клуб.
Услуги со доплата: лекарска услуга, чување деца, фен за коса, телефон, факс, интернет, компјутерски игри, услуги за перење и хемиско чистење, пеглање, трговски центар, изнајмување автомобил. Wi-Fi мрежата е бесплатна во лобито и покрај базенот. Хотелот има надворешни и затворени базени, слајдови за деца и возрасни, фитнес центар, одбојка на плажа, пинг-понг, забавни програми со професионален тим во текот на денот, вечерни претстави, мини клуб за деца.
Услуги со доплата: спортови на вода, турска бања, сана, велнес центар, салон за убавина, масажа, билијард.

Плажа: Хотелска песочна плажа која се наоѓа 300км од хотелот. Лежалките, чадорите и пешкирите се бесплатни за користење. Бесплатен shuttle bus од хотелот до плажа, секој ден.