Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
SELECTUM FAMILY (ex Letoonia Golf)
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

 Локација:Хотел  се наоѓа во Белек, 45 км од Анталија и 35 од аеродромот. Реновиран во 2014/2015 година
Сместување:Хотелот има  455 соби ,сместени во една главна зграда и 176 бунгалови (2-3 спрата).Сите соби  имаат балкон, поглед кон море или градина, купатило со туш, фен, бања, папучи, централен клима уред, телефон, мини бар (вода, безалкохолни пијалоци, минерална вода и пиво) секој ден), котел, чај и кафе, сеф, сателитска ТВ и музички канали. Собите за бунгалов се само поглед на градина, туш, фен, сплит климатизација, мини бар, котел, чај и кафе, сеф, телефон. Стандардни соби имаат керамички подови, сопствени соби со ламинат, Wi-Fi интернет врска, сателитска ТВ и музички канали.
Содржини:Главен отворен вклучена ресторан,  A'la Carte ресторани: Riverside (рибен ресторан), Chopstix (кујна на далечен исток), турски, италијански, медитерански и A'la Carte на плажа, бар на базен, снек бар на плажа, барови на разни локации во хотелскиот комплекс.Доктор, фризер, бебиситер, Rent-a car, перална и хемиско чистење, трговски центар, интернет кафе.-со доплата.WI-FI Интернетот е бесплатен во општите области и лоби 
Спорт и забава:Отворени и затворени базени за возрасни и деца, полу-олимписки базен на отворено, базен за релаксација, слајдови во вода, фитнес центар, сауна, турска бања, парна соба, тениски игралишта, тенис на маса, кошарка, одбојка, мини фудбал, одбојка на плажа, мини голф.Спортови на вода, осветлување за тениски терени, масажа, билијард, игротека, СПА и велнес центар, терени за голф(со доплата) Програма за забава во текот на денот на базен и на плажа, специјални емисии во вечерните часови. Мини клуб за деца од 04 до 11 години, тинејџерски клуб за јуниори од 12 до 17 години, со различни програми во текот на денот и вечерта, игралиште, мини диско.
Плажа:Приватна песочна плажа  со пешкири за плажа, лежалки и чадори за сонце.