Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
SIRENE BELEK
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

 Локација: Хотелот се наоѓа во регионот на Белек. Одалечен  е на 25 км од аеродромот во Анталија и 40 км од центарот на Анталија. Хотелот беше реновиран во 2015 година.
Сместување:Хотелот  има вкупно 426 соби. Собите се распоредени во Palace  (главната) зграда и во блоковите на вилата. Сите соби се опремени со : клима уред, фен, бањарка, купатило со када или туш, влечки, директен телефон, сателитски ТВ и музички канали, мини бар (безалкохолни пијалоци, вода и пиво се надополнуваат еднаш дневно) , сеф, тепих во главната зграда и ламинат во вили, балкон или тераса.
Содржината: Главен ресторан, Turk cafe, snek бар, бар покрај базен, бар на плажа, диско бар, ресторани A'la carte: Limone –италијанска кујна,Sini-турска кујна, Mermaid -риба кујна, Dragon -далечна источна кујна.Хотелот има  доктор, rent-a-car, фризер, трговски центар, телефон, факс, интернет кафе, компјутерски игри. Wi-Fi е бесплатен на јавните места.

Спорт и забава:Отворени и затворени базени, базени со слајдови, базени за деца, тениски игралишта, одбојка на плажа, кошарка, фитнес, турска бања, сауна, програми за забава во текот на денот, разни натпревари за возрасни и деца, вечерни претстави, мини клуб за деца од 0 до 12 години поделени во групи во зависност од возраста.Олимписки и полуолимписки базени во затворен простор, водни спортови, осветлување за тениски игралишта, спортска опрема, билијард, опрема за голф и голф, спа и велнес центар, професионално фудбалско игралиште се со доплата.
Плажа :Приватнаплажа на хотелот е песочна. Лежалки , чадори  и крпи за плажа се бесплатни. Приватните  павиљони се  со доплата и резервација однапред.