Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
The Garden Beach Hotel
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот се наоѓа во регионот Конакли. Оддалечен е 13 километри од центарот на Аланија и 109 километри од аеродромот во Анталија.

Сместување: Хотелот има 253 соби кои се распоредени во 9 блока. Секоја соба е опремена со: бања со када или туш, фен, сплит клима, директен телефон, мини бар (вода и минерална вода се надополнуваат секој ден), сеф, плочки, сателитска ТВ и музички канали, балкон или тераса.

Содржини: Главен ресторан, бар на плажа, бар на базен. Надворешни базени со детски дел, слајд на вода, одбојка на плажа, пинг-понг, фитнес, турска бања, сауна, тениско игралиште, забавна програма во текот на денот и навечер, мини клуб за деца од 4 до 12 години, мини диско, детско игралиште.
Услуги со доплата се: лекарска услуга, перење, Интернет, телефон, факс,спортови на вода . Wi-Fi мрежата  во лобито  е бесплатна.

Плажа: Хотелот има приватна песочно камчеста плажа со бесплатни лежалки, чадори и пешкири за гостите на хотелот.