Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
THRONE SEAGATE BELEK
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

 Локација: Хотелот се наоѓа во областа Белек, на 40 км од центарот на Анталија и 45 км од аеродромот во Анталија.
Соби: Хотелот има 230 соби од кои стандарните соби се макс.капацитет 2+1,и фамилјарните соби макси.капацитет 3+1. Сите соби се опремени со  купатило со туш кабина и када, фен, сплит клима систем, телефон, мини бар , сеф , сателитска ТВ и музички канали, балкон.
Содржини: Хотелот има еден главен ресторан-шведска маса, A’la Carte ресторан-Италијански и рибен ресторан, барови околу хотелскиот комплекс. Бар поркај базен,бар на плажа.
Спорт и забава: Доктор, фризер, чување деца, перална, телефон, факс, интернет, продавници, rent a car, дополнително се наплатуваат. Бесплатен Wi-Fi интернет во лоби барот. Отворени и затворени базени за возрасни и деца, лизгалици на вода, фитнес центар, Турска бања, сауна, одбојка на плажа, пинг понг, тениски игралишта. Водените спортови, Wellness центарот, билијард, осветлувањето на тениските терени дополнително се наплатува. Забавна програма преку ден и шоу програм навечер. Мини клуб за деца.
Плажа: Хотелот расолага со приватна песочна плажа.