Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Tiana Beach Resort
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Tiana Beach Resort 3+*


Локација: Хотелот се наоѓа во областа Turgitries, на околу 20км од Бодрум и 55км од аеродромот.


Соби: Собите се со површина од 22 до 25м2 и сите имаат купатило, фен за коса, клима уред, сателитска телевизија и балкон или тераса.


Содржини: Хотелот има еден главен ресторан и 2 бара. Гостите може да се опуштат покрај еден надворешен базен, во сауна и турска бања. За најмалите има и детски базен. Во лобито има бесплатно wi-fi.

Спорт и забава: Хотелот има тениски терен со бетонска подлога, пикадо, пинг понг, билијард и детско игралиште.

Плажа: Плажата е бесплатна, а лежалките и чадорите за соннце се бесплатни за гостите на хотелот.