Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Titanic Deluxe Golf Belek
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

 Локација :Хотелот се наоѓа во регионот Белек, 30 км од аеродромот во Анталија и 40км од центарот на Анталија.
Сместување:Хотелот има вкупно  594 соби.сместени во  главна зграда и Вили со градината. Сите соби имаат бања со туш , централен систем за климатизација кој работи според временските услови,телефон, мини бар (различен избор на пијалоци,се надополнува секој ден), сеф, бањарка и папучи,сет за кафе и чај,сателитска ТВ и музички канали, WI-FI, балкон.
Содржина:Главен ресторан ,  A’la Carte ресторани: Oceanos (медитеранска кујна),Hasir (турска кујна), Beef Grill Club- (месо), Pascarella ( Италијанска кујна), Boat Restaurant (храна сервирана на брод), Cabana (специјална вечера и мени околу базенот), барови околу хотелскиот комплекс. Доктор, бебиситер, перење, телефон, факс, интернет-кафе и компјутерски игри, фен за коса, трговски центар, изнајмување автомобил се со доплата.
Спорт и Забава :Отворен и затворен базен за возрасни и деца, еден отворен базен со морска вода, олимписки базен, Аква парк, турска бања, сауна, фитнес центар, тениски игралишта, кошарка, одбојка, одбојка на плажа, пинг-понг, билијард , се бесплатни. Се доплаќа: Масажа, СПА и Велнес центар,осветлување и опрема за тенис, сите спортови на вода,билијард и компјутерски игри, терени за голф, часови за нуркање, професионални фудбалски игралишта. Забавни програми во текот на денот, натпревари на базен и плажа, во попладневните часови шоу програма, музика во живо и кино. Tini Kids Club - мини клуб различни програми за сите деца од 3-11 години.
Плажа: Oддалечена околу  1200м од хотелската зграда и постојано има  shuttle  превоз со бродчиња-катамарани или buggy автомобили.Приватна плажа на хотелот - песоклива, со лежалки, чадори за сонце, крпи на плажа се бесплатни