Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
TORONI BLUE SEA (Old Wing)
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: хотелот е лоциран во непосредна близина - прва линија покрај плажата во Торони, една од најпопуларните песочни плажи на Ситонија, Халкидики.
Хотелски содржини: рецепција, ресторан, отворен базен, pool бар, snack бар, бежичен интернет (wi-fi), паркинг, рент а кар услуги, фитнес, мини маркет, SPA центар ...
Сместување: Хотелот е организиран во два сместувачки дела од различна категорија.
Главна зграда **** - 45 соби со поглед на базен и море. Собите се опремени  со тераса/балкон, бања, клима, сателитска ТВ телефон, мини бар ...
Депанданс (Old wing **+) - студио-соби на приземје, 1 и 2 кат. Собите се опремени со тераса/балкон, бања, мини бар, ТВ, клима уред ...
Плажа: песочна плажа со beach bar.
Услуга: полупансион (појадок и вечера).