Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Trinity
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот се наоѓа на околу 1200 метри од ски-лифтот и околу 200 метри од центарот на градот Банско. Хотелот е дизајниран за луѓе кои бараат удобност и топлина, се препорачува за сите типови на гости и претставува комбинација од совршена локација и квалитетно сместување.


Сместување: Хотелот во својата понуда има стандарни соби и апартмани кои се опремени со: француски кревет или два единечни кревети и еден дополнителен кревет, сите семејни апартмани имаат: спална соба со француски кревет или два единечни кревети и дневна соба со еден или два дополнителни кревети, ТВ, телефон, Wi-Fi интернет, мини-бар, бања со када, фен за коса. Стандардните соби, семејните апартмани може да имаат софа, двосед или фотелја на извлекување како дополнителен кревет, додека некои од стандардните соби може да имаат балкон.


Хотелски содржини: Хотелот во својата понуда има рецепција, ресторан, лоби бар, ски соба, спа центар, турска бања, финска сауна, парна бања, соба за релаксација, третмани за лице и тело, масажи, солариум, витамин бар, базен, фитнес, џакузи, услуга во соба. Паркингот и гаражата се бесплатни, но не може да се резервира однапред. Хотелот има организиран трансфер до гондолата според распоредот на хотелот.