Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
TUI MAGIC LIFE Masmavi
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот се наоѓа во областа Белек. Одалечен е 35км од аеродромот на Анталија.


Сместување: Хотелот располага со 595 соби. Одалеченост од собите до плажата е 350-400 метри. Во сите соби има купатило со када/туш кабина, фен за коса, клима, директна телефонска линија, сеф, мини бар, LCD TV, WI FI, балкон.

Содржини: Хотелот во својата понуда има главен ресторан, А'ла Карте ресторани (риба, турски, јапонски, меѓународен, стек), барови низ хотелскиот комплекс, диско.
Услуги со доплата се: лекар, фризер, перална, телефон, факс, трговски центар, изнајмување автомобили, интернет кафе. Wi-Fi интернет во лобито и во собите е вклучен во цената. Хотелот има отворен и затворен базен за возрасни и деца, тобогани, фитнес центар, турска бања, сауна, тениско игралиште, осветлување за тениски игралишта и опрема, пинг-понг, одбојка на плажа.
Услуги со доплата се: спортови на вода, масажа, СПА и центар за велнес, билијард, компјутерски игри, часови за голф, тенис и нуркање. Хотелот организираше дневна и вечерна анимација и анимација за деца, како и мини клуб за групи од 03-16 години.


Плажа: Хотелот има своја приватна песочна плажа. Бесплатни за користење за гостите на хотелот се чадорите, лежалките и пешкирите за на плажа.