Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
VALERI BEACH
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот  се наоѓа во центарот на Кемер,на 55 км од аеродромот во .Изграден е во 2002 година, реновиран е во 2005 година и зафаќа површина од 2800 м2.


Плажа: Хотелот има сопствена плажа со камчиња. Лежалките и чадорите за сонце се бесплатни, а со депозит се достапни и пешкири за плажа. Барот на плажата е со доплата.


Сместување: Хотелот има една четирикатна главна зграда со вкупно вкупно 73 стандардни соби. Секоја соба располага со: бања со туш, фен за коса, клима уред, сеф со доплата, мини бар (вода при пристигнувањето - бесплатно), ТВ, телефон, балкон, собна услуга со доплата.


Содржини: Хотелот во својата понуда има ресторан, 2 бара, затворен базен, wi-fi  интернет со доплата, конференциска сала , надворешен базен, турска бања, сауна, џакузи, пинг-понг, детско игралиште и детски базен. Со доплата се следните услуги: лекар, билијард, масажа, спортови на вода, перење и хемиско чистење.