Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Zodiac Hammamet
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот се наоѓа во Јасмин Хамамет, на околу 1,5 км од центарот на Јасмин Хамамет, 11 км од Хамамет, 75 км од аеродромот во Тунис, 95 км од аеродромот во Монастир.
Соби: Хотелот располага со 215 соби. Сите се климатизирани и имаат балкон, сателитска ТВ, телефон, минибар и сеф.
Содржина: два надворешни базени (20.4-31.10), внатрешен загреан базен во зима, аква парк со 3 тобогани (20.4-31.10), главен ресторан, снек бар покрај базен (1.5-31.10), снек бар ресторан (1.5-31.10) , лаунџ бар (20.4-31.10), бар покрај базен (1.5-31.10), мавританско кафуле, 3 лифтови, менувачница на рецепција, продавница за сувенири, лекар на повик, безжичен интернет низ целиот хотел.
Спорт и забава: пинг понг, аеробик, пикадо, аква-теретана.
Плажа: Плажата е на 300м од хотелот. Чадаори и лежалки на плажа се бесплатни за гостите на хотелот.