Активни понуди

5,

Бангкок + Патаја, Велигден

13 дена/10 ноќи - Велигденско, Егзотично, Поволно, Ексклузивно....
595 €
Повеќе
BKK 8

Бангкок+Ко Чанг

За ВЕЛИГДЕН на Ко Чанг - За егзотичен одмор од соништата
1095 €
Повеќе
tirta-gangga-27291

Бали

10 ноќевања на БАЛИ - ВЕЛИГДЕНСКО, ЕГЗОТИЧНО ПАТУВАЊЕ
645 €
Повеќе
israel

Израел

06. Април - 13 Април / ЗА ВЕЛИГДЕН по патеките на ЕВАНГЕЛИЕТО
849 €
Повеќе
maldives-1

Летување на Малдиви

Авионска карта со вклучени такси + 9 ноќевања + трансфери
1299 €
Повеќе
phuket2-3

Пукет

Бели, песочни плажи, возбудливи авантури, незаборавни забави...
775 €
Повеќе
stock-photo-roman-sunset-77415821

Рим Maj 2018

СИТЕ ПАТИШТА ВОДАТ КОН РИМ….
399 €
Повеќе
baros.jpg

Малдиви и Шри Ланка

Oбиколка на Индискиот Океан / 18. – 30. Мај
1355 €
Повеќе
barcelona hero

Коста Брава и Барселона

СПЕЦИЈАЛНА ЦЕНА ЗА РЕЗЕРВАЦИИ ДО 20.ЈАНУАРИ
469 €
Повеќе
baros-maldives_pwv-aerial_hr

МАЛДИВИ – Промотивни Пакети!

1175 €
Повеќе
la-sagrada-familia-barcelona

Барселона – Коста Брава – Салвадор Дали

399 €
Повеќе
costa 4

Хотели – Коста Брава

Летен пакет со авион од Скопје
419 €
Повеќе
IFA-villas-1

Ifa Villas Bavaro Resort & Spa 4*

695 €
Повеќе
portfolio_template31

Warere Beach Hotel 3* , Nungwi

1175 €
Повеќе
p_c2e7bbead98ee2d61c694ec55c72fde7_c63e1b7915892cf75f41d53994c4ecc8

Apart hotel Casa Karina 3*, Bansko

ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ И УПЛАТИ ДО 15.11.2017- 25%!!!!
29 €
Повеќе
BUMAS 4

Bumas Hotel 3*, Sanur, Bali

12 ноќи на Бали + 5 екскурзии + ав. билет
775 €
Повеќе
4

Коста Брава-зима/пролет 2018

трансфер, разглед на Барцелона +7 Полни Пансиони
239 €
Повеќе
DXB 1

ДУБАИ – 01.Maj

Волшебна приказна од Арапските Ноќи...ТОА Е ДУБАИ - СОВРЕМЕНОТО ЧУДО НА ДЕНЕШНИЦАТА
599 €
Повеќе
JAYAKRTA 5

The JAYAKARTA Bali 4*

10 ноќи на Бали + 3 екскурзии + ав. билет
849 €
Повеќе
18414472

Coin de Mire Attitude Hotel 3***

635 €
Повеќе
kawama 2

Villa Kawama 3*, Varadero,Cuba

Колоритните бунгалови лежат расфрлани меѓу зелените тропски дрвја
Повеќе
barlo 7

Barlovento 4*, Varadero, Cuba

Хотел САМО ЗА ВОЗРАСНИ лица
Повеќе
PATRA 10

Patra Bali Resort & Spa 4*, Kuta Tuban

10 ноќи на Бали + 3 екскурзии + ав. билет
935 €
Повеќе
ИБИС 14

Ibis Style Benoa 3*, Nusa Dua

828 €
Повеќе