Одбери
Одбери
Rent a car
Transfer
Одбери

↑ Внеси параметри за пребарување 


 

ХУРГАДА•БОДРУМ•ТУНИС

АКЦИЈА НА ПОПУСТИ ДО 10%  

За сите резервации направени 16 - 31 Мај


 

ЛЕТУВАЊЕ СО АУРОРА

Директни чартер летови до најатрактивните All Inclusive дестинации

ПРОНАЈДЕТЕ ЈА ВАШАТА ДЕСТИНАЦИЈА

ЛЕТУВАЊЕ - одморот кој со нетрпение го чекате и го мислите цела година. Време кое го поминувати со најдрагите. Време кога се чувствувате опуштено и слободно, време за Вас! Искористите ја приликата со Аурора Турс да летувате на некое од вашите омилени летувалишта по ПРОМОТИВНИ FIRST MINUTE ЦЕНИ со вкалкулирани големи ПОПУСТИ, секогаш сигурно, квалитетно и професионално. 


 

АНТАЛИЈА • ТУРЦИЈА

ЛЕТНА ЧАРТЕР ПРОГРАМА

Резервирај на време и користи големи Early Booking попусти и поволности! 

» КОН ПОНУДА

 
 
✅ Огромен избор на хотели!
✅ Директни чартери, цело лето!
✅ Најдобри цени и услови за плаќање!
✅ 30+ години традиција, квалитет, сигурност, професионалност!
 

 


 

ХУРГАДА • ЦРВЕНО МОРЕ

ДИРЕКТНИ ЧАРТЕРИ МАЈ - ОКТОМВРИ

7, 10, 11, 14 дена! Резервирај на време и користи големи Early Booking попусти! 

» КОН ПОНУДА

 
За најбрзите - атрактивни цени, EARLY BOOKING попусти, поволности! 
 
✅ 7, 10, 11, 14 дневни аранжмани!
✅ Чартер термини Мај - Октомври!
✅ Голем избор на проверени хотели!
✅ Одлични цени и услови на плаќање!
✅ Долгогодишно и докажано искуство во Египет!
✅ 30+ години традиција, квалитет, сигурност, професионалност!
 

 


 

ТУНИС • ЛЕТО 2024

НОВА ХИТ ДЕСТИНАЦИЈА

Директни чартери и можност за 7, 10, 11 & 14 дневни аранжмани по одлични цени!  

» КОН ПОНУДА

 
✅ 7, 10, 11, 14 дневни аранжмани!
✅ Незаборавни пустински авантури!
✅ Голем избор на хотели во Сус, Хамамет, Монастир, Махдија.
✅ Одлични цени и услови на плаќање!
✅ Локални претставници & 24 часовна асистенција!
✅ Долгогодишно и докажано искуство во Тунис!
✅ 30+ години традиција, квалитет, сигурност, професионалност!
 

 


 

ЕГЗОТИЧНИ ПАТУВАЊА

Острови, рајски плажи, палми, океани, џунгли, нови култури... 

Реализирајте го Вашиот сон и и уживајте во рајот на некоја од најегзотичните дестинации во светот - Малдиви, Сејшели, Занзибар, Маурициус, Куба, Доминикана, Мексико, Шри Ланка, Бали, Ломбок, Тајланд, Малезија, Индија, Кина, Дубаи, Египет, Тунис, Мароко... Изберете ја Вашата дестинација а ние ќе подготвиме персонализирана предлог понуда за Вашето патување.

 

 

AURORA RESORT & SPA 5*

Мало парче рај создадено да Ви пружи незаборавно искуство.

Сместен во источниот планински дел од државата, веднаш над Беровското езеро и прекрасниот кањон на Малешевските планини, овој луксузен а сепак интимен комплекс е совршено бегство од секојдневието – место за вистински одмор. Информирајте се подетално и посетете го Аурора Ресорт.


 

МАКЕДОНИЈА

Сонце, езера, планини, вино, вкусна храна... Дома си е дома.

Истражете ги нашите природни убавини и уживајте со сите сетила во богатата туристичка и гастрономска понуда на нашата држава. Охрид, Струга, Берово, Крушево, Дојран или Маврово, има многу места во кои секој еден може да го пронајде својот мир и да ужива во денови одмор.

 

Domasiedoma1_1140.jpg