↑ Внеси параметри за пребарување 


 

МАУРИЦИУС - ИНДИВИДУАЛНА ПОНУДА

Рајски остров исполнет со неверојатни пејзажи, егзотика, романтика, авантура...
 

Индивидуални пакет аранжмани со вклучен авионски превоз и трансфери. 

АВИОН • ХОТЕЛ • ТРАНСФЕРИ

» Лет од Скопје со Turkish Airlines
» Голем избор на сместувачки капацитети.
» Флексибилен број на ноќевања.
» Пречек, асистенција и трансфери на Маурициус.
» Долгогодишно искуство, докажан квалитет

 

Кон понуда или контактирајте нѐ за да подготвиме оптимална и и целосно персонализирана понуда за Вас! 


*** За влез на Маурициус повеќе НЕ е потребно тестирање за Ковид-19, доставување докази за вакцинација, или неколкудневна изолација. Маурициус е целосно отворен за посета

 

 

МАУРИЦИУС со ЧАРТЕР

Директни чартери до Маурициус до Софија со сигурна реализација! 
 

Доколку преферирате директен лет до Маурициус, предлагаме да ја прегледате чартер понудата од соседна Бугарија. Пакет аранжмани со 7 ноќевања, голем избор на хотели, вклучени трансфери на Маурициус. Термини во Ноември, Декември (Нова Година) и Февруари:

 

»  МАУРИЦИУС 18 Ноември 2022

»  МАУРИЦИУС 26 Декември 2022

»  МАУРИЦИУС 10 Февруари 2023

 

airplane.jpg


 

МАУРИЦИУС
Рајски остров исполнет со неверојатни пејзажи, егзотика, романтика, авантура...
Лоциран во Индискиот Океан во јужната планетарна хемисфера, близу Мадагаскар, Маурициус е едно од оние места кои фасцинираат, се вовлекуваат под кожа и ќе ве натераат да се чувствувате магично. Километри на недопрено крајбрежје, рајски плажи со бел песок, тропски шуми, планини, најлуксузни хотели и одморалишта, терени за голф, сафари паркови ... Сите убавини и содржини не ги оставаат рамнодушни ниту најпребирливите посетители. A кога ќе го посетите, нема да можете да верувате дека е вистински...

Побарајте го Вашиот пакет аранжман за Маурициус преку Аурора - контактирајте не за детална и комплетна понуда, персонализирана и адаптирана на Вашите потреби и можности.

 


Контакт Информации

Канцелариски телефони:

☎ + 389 2 2464 440
☎ + 389 2 2463 838
☎ + 389 2 3201 213

 

Дежурни телефони за итни ситуации:
  + 389 75 432 872
  + 389 75 455 139

 

e-mail
info@aurora.com.mk 
aurora@aurora.com.mk 

 

Продажни канцеларии:

25 години на препознатлива локација, во сопствени модерни простории:

Скопје - Аеродром - 3 Бисери 
(бул. Јане Сандански, ТЦ 3 Бисери - до сендвичара 7ца)
» Отвори мапа

Формулар за контакт