Одбери
Одбери
Rent a car
Transfer
Одбери

↑ Внеси параметри за пребарување 


 

ГРУПНИ ПАТУВАЊА

СИГУРНА РЕАЛИЗАЦИЈА 

Погледнете дел од групната понуда со лет од Скопје


 

ЛЕТУВАЊЕ СО АУРОРА

Директни чартер летови до најатрактивните All Inclusive дестинации

ПРОНАЈДЕТЕ ЈА ВАШАТА ДЕСТИНАЦИЈА

ЛЕТУВАЊЕ - одморот кој со нетрпение го чекате и го мислите цела година. Време кое го поминувати со најдрагите. Време кога се чувствувате опуштено и слободно, време за Вас! Искористите ја приликата со Аурора Турс да летувате на некое од вашите омилени летувалишта по ПРОМОТИВНИ FIRST MINUTE ЦЕНИ со вкалкулирани големи ПОПУСТИ, секогаш сигурно, квалитетно и професионално. 


 

АНТАЛИЈА • ТУРЦИЈА

ЛЕТНА ЧАРТЕР ПРОГРАМА

Резервирај на време и користи големи Early Booking попусти и поволности! 

» КОН ПОНУДА

 
 
✅ Огромен избор на хотели!
✅ Директни чартери, цело лето!
✅ Најдобри цени и услови за плаќање!
✅ 30+ години традиција, квалитет, сигурност, професионалност!
 

 


 

ХУРГАДА • ЦРВЕНО МОРЕ

ДИРЕКТНИ ЧАРТЕРИ МАЈ - ОКТОМВРИ

7, 10, 11, 14 дена! Резервирај на време и користи големи Early Booking попусти! 

» КОН ПОНУДА

За најбрзите - атрактивни цени, EARLY BOOKING попусти, поволности! 
 
✅ 7, 10, 11, 14 дневни аранжмани!
✅ Чартер термини Мај - Октомври!
✅ Голем избор на проверени хотели!
✅ Одлични цени и услови на плаќање!
✅ Долгогодишно и докажано искуство во Египет!
✅ 30+ години традиција, квалитет, сигурност, професионалност!
 

 


 

БУГАРИЈА

ЗИМА 2023 / 2024 

Не пропуштајте ги FIRST MINUTE понудите со големи попусти и поволности!

БАНСКО  БОРОВЕЦ  ПАМПОРОВО 


 

ЕГЗОТИЧНИ ПАТУВАЊА

Острови, рајски плажи, палми, океани, џунгли, нови култури... 

Реализирајте го Вашиот сон и и уживајте во рајот на некоја од најегзотичните дестинации во светот - Малдиви, Сејшели, Занзибар, Маурициус, Куба, Доминикана, Мексико, Шри Ланка, Бали, Ломбок, Тајланд, Малезија, Индија, Кина, Дубаи, Египет, Тунис, Мароко... Изберете ја Вашата дестинација а ние ќе подготвиме персонализирана предлог понуда за Вашето патување.

 

 

AURORA RESORT & SPA 5*

Мало парче рај создадено да Ви пружи незаборавно искуство.

Сместен во источниот планински дел од државата, веднаш над Беровското езеро и прекрасниот кањон на Малешевските планини, овој луксузен а сепак интимен комплекс е совршено бегство од секојдневието – место за вистински одмор. Информирајте се подетално и посетете го Аурора Ресорт.


 

МАКЕДОНИЈА

Сонце, езера, планини, вино, вкусна храна... Дома си е дома.

Истражете ги нашите природни убавини и уживајте со сите сетила во богатата туристичка и гастрономска понуда на нашата држава. Охрид, Струга, Берово, Крушево, Дојран или Маврово, има многу места во кои секој еден може да го пронајде својот мир и да ужива во денови одмор.

 

Domasiedoma1_1140.jpg