Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
ADAM & EVE
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Овој елегантен хотел со футуристички декор се наоѓа на 2км од анимираното гратче Белек, на 30минути со возило се наоѓа амфитеатарот Аспендос  каде може да уживате во разните спектакли и концерти. Аеродромот е оддалечен 35км.
Сместување: Хотелот има 469 извондредно модерни соби со бел мебел, огледала на ѕидовите и страна целосно витрирана кои даваат впечаток на бесконечност. Секоја соба има свој балкон, бања, џакузи и сауна. Собите се опремени со голем ѕиден ТВ екран.
Содржини: Девет ресторани со голем избор на храна, традиционална турска, јапонска и друга, и еден иновативен ресторан каде со затворени очи може да се дегустира секаков тип на храна.
Спорт и забава :Голем отворен базен, базен покрај плажа, приватен базен, детски, затворен и детски затворен базен. Хотелот располага со огромен спа центар според најмодерни стандарди, во чиј склоп се наоѓа и фитнес центарот каде може да добиете и сопствен тренер. Исто така може да уживате во разните активности како тенис, голф, нуркање и одбојка во вода.
Плажа: Хотелот располага со приватна песочна плажа со удобни лежалки и чадори за сонце за гостите на хотелот.