Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Akka Alinda
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Прекрасен хотел распослан на бреговите на Медитеранот. Лоциран на само 7 км од Кемер и 40 км од центарот на аеродромот во Анталија
Сместување:  Хотелот располага со 410 соби сите опремени со бања, сателитска ТВ, балкон / тераса, мини бар, работна маса, клима уред.
Содржини: Хотелот за своите ценети гости нуди 1 главен ресторан, 4 а ла карт ресторани, 6 барови,
Спорт и забава : 1 отворен базен за возрасни, 1 отоворен базен со тобогани, 1 базен за деца, фитнес центар, хамам, турска бања, сауна, џакузи, масажи, тим за анимација, спортови покрај плажа.
Плажа: Хотелот располага со прекрасна плажа долга 120 м и широка 50 м, која обезбедува лежалки, чадори и пешкири за своите гости бесплатно.