Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Armas Gul Beach
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот е лоциран во центарот на Кемер, на 55км од аеродромот во Анталија.
Сместување: Вкупен број на соби 160. Стандардни соби 117 (25м², една спална, едно купатило, макс.3+1 лица), Економски соби во градина 21 (18м², една спална, едно купатило, макс.2 лица), Стандардни соби без балкон 13 (18м², една спална, едно купатило, макс.2 лица). Сите соби се со купатило со туш, фен, клима сплит систем, ламинат на подот, телефон, сеф (се наплаќа), мини бар (се наплаќа), сателитска ТВ и музички канали, балкон (во повеќето соби).
Содржини: Главен ресторан со шведска маса, снек бар на плажа, лоби бар. Доктор, чување деца, перална, продавници, телефон, факс, интернет и компјутерски игри, rent a car. Wi-Fi интернет конекција се наплаќа.
Спорт и забава: Отворен базен за возрасни и деца, две лизгалици на вода, фитнес, Турска бања, сауна, пинг понг. Масажа, билијард и спортови на вода дополнително се наплаќаат. Забавни програми во текот на денот и во вечерните часови. Мини клуб за деца од 04-12 год.
Плажа :  Хотелска плажа, со камчиња, лежалки на плажа, чадори за сонце и пешкири за плажа не се наплаќаат.