Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Aska Bayview Resort
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот се наоѓа во областа Incekum, 25км од Аланија и на 95км од аеродромот во Анталија.
Сместување: Хотелот има 173  соби.Сите соби се со купатило со туш, фен, клима систем, мини бар (само вода), сеф (се наплаќа), сателитска ТВ и музички канали, ќерамички плочки на подот, балкон.
Содржини: Главен ресторан со шведска маса, A’la Carte ресторани – рибен ресторан, барови покрај базенот и околу хотелскиот комплекс. Доктор, услуга за перење и хемиско чистење, фризер, телефон, факс, интернет катче, компјутерски игри, шопинг центар, изнајмување возила, дополнително се наплаќаат. Wi-Fi интернет конекција бесплатна во лоби.Отворени и затворени базени за возрасни и деца, водена лизгалица, фитнес центар, Турска бања, сауна, тениски игралишта, пинг понг. Дополнително се наплаќаат: спортови на вода, Спа центар и центар за разубавување, осветлување на тениски терени и компјутерски игри. Забавни програми, натпревари во текот на денот, шоу програми во вечерните часови. Мини клуб за деца од 04-12 год.
Спорт и забава: Отворени и затворени базени за возрасни и деца, водена лизгалица, фитнес центар, Турска бања, сауна, тениски игралишта, пинг понг. Дополнително се наплаќаат: спортови на вода, Спа центар и центар за разубавување, осветлување на тениски терени и компјутерски игри. Забавни програми, натпревари во текот на денот, шоу програми во вечерните часови. Мини клуб за деца од 04-12 год.
Плажа: Хотелска плажа, песочна, или со ситни камчиња и карпи. Лежалки, чадори за сонце и пешкири за плажа не се наплаќаат.

.