Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Aurora Resort - Romantic Getaway
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

  

AURORA RESORT & SPA 5* - Berovo

РОМАНТИЧНО БЕГСТВО

2 Ноќевања | Полу Пансион | Масажи | Шампањ | Романтика

Изненадете го вашиот партнер со романтичен пакет во прекрасниот амбиент на Аурора Ресорт! 2 ноќевања, 3 дена, во голема и комотна делукс или џуниор свит соба, на база полу пансион (појадок и вечера), во романтичен сет-ап и амбиент. Пакетот вклучува по една 30минутна масажа за секој гостин како и користење на Спа содржини.

 

од 99€ по лице за пакет

 

Вклучува:
- 2 ноќевања на база полу пансион во комфорни соби (Делукс или Џуниор Свит)
- Една од вечерите во посебен романтичен амбиент и сет-ап
- Вино или Шампањ
- Овошје во соба
- 30 минутна масажа (по една за секој гостин за време на престој)
- 20% попуст на други, дополнителни масажи 
- Користење на Спа центар (базен, парна бања, сауна)
- Доколку е возможно - порано превземање или покасно напуштање на собите

 

*** Пакетот е со важност за престој од 25.10.2020 - 31.05.2021, со исклучок на новогодишниот период (30.01.2020 - 03.01.2021).
*** Хотелот го задржува правото да го промени или откаже пакетот.
*** За престој во одредени празнични периоди (на пример Божиќ, Велигден, итн.) може да има дополнителна задолжителна доплата.
*** Користење на некои Спа содржини е предмет на претходна најава, закажување и доплата согласно хотелските правила и ценовници.