Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Cimen HOtel
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот Cimen Otel се наоѓа 130 км од  Анталија, 125 км од аеродромот во близина  има такси станица (оддалечена околу 50 m) и компанија за изнајмување автомобили. Хотелот е на база на полупансион: појадок и вечера.

Сместување: Хотелот  има 41 соба. Опремен е со 24-часовна рецепција (пријавување од 14:00 часот, одјавување до 12:00 часот), лоби како и клима уред. WiFi е достапна бесплатно. Чистењето на собите е бесплатно. Услуга во соба, услуга за перење и медицинска услуга се достапни за плаќање.
Двокреветна стандардна соба (поглед на море):
Со ламинат, минибар (доплата), интернет (бесплатно), сеф (со плаќање) и седечка телевизија како и централно контролирана клима. Бања со туш (големина на просторијата: 18 m²).
Стандардна соба за еднократна употреба (поглед на море):
Со ламинат, минибар (доплата), интернет (бесплатно), сеф (со плаќање) и седечка телевизија како и централно контролирана клима. Бања со туш.

Плажа: Bengovil Pool & Beach е во соседството на овој хотел, Cocos Beach Club & Lounge и јавната плажа е на приближно 5 минути пешачење.