Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
CLUB HOTEL RAMA
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот се наоѓа во областа Белдиби, на околу 10 км од Кемер и 30 км од аеродромот во Анталија.

Содржина: Хотелот ги има следните содржини: главен ресторан, СПА центар, прекрасна градина со голем надворешен базен, детски базен, бар и бар покрај базен, спортови на вода, сауна, турска бања, перална и и услуга за пеглање, телефон, интернет, лежалки и чадори, фитнес центар, пилатес, јога, дневна и вечерна забава, аква парк.

Сместување: Хотелот располага со вкупно 200 соби и има неколку типови: стандардни, семејни, супериорни и луксузни. Секоја соба содржи: бања со када/туш, фен, сателитска ТВ, сеф, клима уред, телефон, влечки, чајник.

Плажа: Приватна плажа. Лежалки, чадори и крпи се бесплатни за гостите на хотелот.