Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Club Marma Hotel
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот се наоѓа на 20 км од Бодрум, 10 км од Тургутреис, 58 км од аеродромот..

Сместување: Хотелот е отворен во 2019 година. Зафаќа површина од 42.000 m² и има вкупно 123 соби. Сите соби во хотелот имаат клима, LCD телевизор, Wi-Fi интернет, минибар (опремен со газирана и негазирана вода), балкон, телефон, сеф, фен.

Содржина: Гостите имаат пристап до главниот ресторан, неколку барови, спортови на вода и школа за едрење. За најмладите има детски базен, игралиште. Хотелот нуди разни видови на анимации, музика во живо, кино на отворено, „Happy Hour“, забави на плажа, организирање свадби на плажа. Хотелот располага со надворешен базен за возрасни, базен за деца, хотелот нуди и различни анимации во текот на денот, а гостите можат да уживаат во мини фудбал, тенис, одбојка на плажа, кошарка. Wi-Fi е бесплатен во целиот хотел.

Плажа: Има своја песочна плажа долга 170 метри. Користењето на лежалки и чадори е бесплатно.