Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Costa Luvi Hotel
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот Costa Luvi се наоѓа на приватна плажа во Гумбет (Gümbet) кој е оддалечен 3 км (5 мин.) од центарот на градот Бодрум. Од аеродромот во Бодрум е оддалечен на само 40 минутно возење.

Сместување: Хотелот располага со модерно опремени соби, дизајнирани да ги рефлектира убавините на тиркизното море. Сите соби имаат бања со туш, балкон или тераса, фен, сателитска ТВ, клима уред, телефон, сеф, мини бар.

Хотелски содржини: Хотелот располага со еден ресторан кој нуди панорамски поглед на Средоземното Море, прекрасна градина, лоби бар, бар на базен, Велнес и СПА центар, 24-часовна рецепција и менувачница. Wi-Fi  безжичениот интернет е достапен на јавните површини бесплатно.

Спорт и забава: Надворешен базен, детски базен, аеробик, пинг тонг маса, дневна и вечерна анимација за деца и возрасни.

Плажа: Хотелот се наоѓа на своја приватна плажа, со бесплатни лежалки и чадори на базен и на плажа.