Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Elysee Hotel
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

ЛОКАЦИЈА: Хотелот е лоциран во центарот на Аланија, 120км од аеродромот во Анталија.


СМЕСТУВАЊЕ: Вкупен број на соби 65. Сите соби се стандардни (една спална и едно купатило, макс.2+1 лица). Сите соби се опремени со купатило со туш и фен, клима сплит систем, мини бар (се наплаќа), сеф (се наплаќа), сателитска ТВ и музички канали, балкон.


СОДРЖИНИ: Главен ресторан, бар покрај базен. Доктор, перална, телефон, факс, интернет, rent a car, дополнително се наплаќа. Wi-Fi интернет конекција бесплатна во лобито. Увозни пијалоци, коктели и вина, свежо цедени сокови, сладолед, храна и пијалоци на плажа се наплаќаат.


ПЛАЖА: Гостите ја користат познатата Клеопатра плажа, на 800м од хотелот. Лежалки и чадори за сонце дополнително се наплаќаат. 


УСЛУГА: Се Вклучено-шведска маса за појадок, ручек, вечера, попладне колачи. Локални алкохолни и безалкохолни пијалоци од 09.00-23.00 часот