Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Golden Lotus
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот се наоѓа на околу 55 километри од аеродромот во Анталија, во Кемер, на самиот брег. Изграден е во 1990 година, а реновиран во 2009 година. Зафаќа површина од околу 4000 м2. Сопствена плажа со камчиња. Бар на плажа се плаќа. Лежалки, чадори и душеци се бесплатни за гостите на хотелот. Крпи се обезбедени со депозит. На понтонот, со доплата се достапни лежалки, лежалки и душеци.

Сместување: Хотелот располага со вкупно 130 соби, од кои 124 се стандардни (максимум 3 лица, брачен кревет или два посебни кревети, за дополнително лице/дете дополнителен кревет, 18-25 м2) и 6 двособни семејни соби ( макс 4+1 лица, 50м2) . Секоја соба располага со: бања, фен, централна клима, мини бар (вода и безалкохолни пијалоци бесплатно на денот на пристигнување), телефон, ТВ, сеф (се платено), безжичен интернет (бесплатен), балкон или тераса.

Содржина: Главен ресторан, 2 барови, конференциска сала (максимум 100 лица), лифт, ТВ сала, надворешен базен, внатрешен базен, турска и парна бања, теретана, сауна, пинг-понг, бесплатен WI-FI (брз интернет со доплата), детски базен. Платено: масажа, пилинг, билијард, моторни спортови на вода, интернет кафе, лекар, бар на плажа, услуга за перење и хемиско чистење.