Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Gypsophila Club Marine
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот е лоциран во областа Белдиби, 15км од центарот на Кемер и 50км од аеродромот во Анталија.
Сместување: Хотелот  има 99  соби .Сите соби се со купатило со када или туш, фен, централна клима која работи според временските услови, телефон, Wi-Fi интернет конекција, мини бар (вода, сокови, пиво и млеко, се дополнува секој ден), сет за кафе и чај, сеф, тепих или плочки на под, бањарка и папучи, сателитска ЛЦД ТВ и балкон.
Содржини: Главен ресторан со шведска маса, A’la Carte ресторани (Il Baggato-Италијанска кујна, The Hook-морска храна, Anatolia-Турска кујна), барови околу хотелскиот комплекс. Доктор, чување деца, перална, телефон, факс, компјутерски игри, фризер, продавници, rent a car, дополнително се наплаќаат.
Спорт и забава: Отворени и затворени базени за возрасни и деца, лизгалици на вода, Турска бања, сауна, парна бања, фитнес центар, тениски игралишта, кошарка, одбојка, мини фудбал, одбојка на плажа, пинг понг. Спортови на вода, Спа и Велнес центар, масажа и третмани за убавина, школо за нуркање, јавање коњи, дополнително се наплаќаат. Забавни програми во текот на денот, натпревари, шоу програми во вечерните часови, жива музика и концерти. Мини клуб за деца од 4-12 год. со специјални програми.
Плажа :Хотелска приватна плажа, со песок и камчиња. Лежалки, чадори за сонце и пешкири за плажа не се наплаќаат.
.

ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот е лоциран во областа Белдиби, 15км од центарот на Кемер и 50км од аеродромот во Анталија.
 
Сместување: Хотелот има 399 соби .Сите соби се со купатило со када или туш, фен, централна клима која работи според временските услови, телефон, Wi-Fi интернет конекција, мини бар (вода, сокови, пиво и млеко, се дополнува секој ден), сет за кафе и чај, сеф, тепих или плочки на под, бањарка и папучи, сателитска ЛЦД ТВ и балкон.
 
Содржини: Главен ресторан со шведска маса, A’la Carte ресторани (Il Baggato-Италијанска кујна, The Hook-морска храна, Anatolia-Турска кујна), барови околу хотелскиот комплекс. Доктор, чување деца, перална, телефон, факс, компјутерски игри, фризер, продавници, rent a car, дополнително се наплаќаат.
 
Спорт и забава: Отворени и затворени базени за возрасни и деца, лизгалици на вода, Турска бања, сауна, парна бања, фитнес центар, тениски игралишта, кошарка, одбојка, мини фудбал, одбојка на плажа, пинг понг. Спортови на вода, Спа и Велнес центар, масажа и третмани за убавина, школо за нуркање, јавање коњи, дополнително се наплаќаат. Забавни програми во текот на денот, натпревари, шоу програми во вечерните часови, жива музика и концерти. Мини клуб за деца од 4-12 год. со специјални програми.
 
Плажа :Хотелска приватна плажа, со песок и камчиња. Лежалки, чадори за сонце и пешкири за плажа не се наплаќаат.