Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Iberostar Selection Kuriat Palace
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот Iberostar Selection Kuriat Palace се наоѓа во туристичката област Сканес-Монастир, на еден километар од трговскиот центар Сканес и блиску до аеродромот во Монастир. Хотелот е на 180 километри од аеродромот во Тунис, додека трансферот од аеродромот во Монастир е само километар. Градот Монастир е на околу 7 километри од хотелот, а Сус е оддалечен околу 15 километри. хотелот е целосно реновиран во 2019 година.

 

Соби: Сите соби се опремени со клима уред, LCD сателитска ТВ, мини бар, Wi-Fi интернет, бања, балкон или тераса.

 

Содржина: Хотелот располага со главен ресторан, три базени, мини клуб, , анимација за деца и возрасни, игралиште, три тобогани, Wi-Fi интернет, паркинг. Фитнес центар, внатрешен базен, амам, сауна, масажи се со доплата.

 

Спорт и забава: За љубителите на активен одмор хотелот нуди теретана, јога, одбојкарско игралиште.
Плажа: Хотелот е сместен на прекрасна плажа со бел песок.