Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Jasmin Beach Hotel
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот се наоѓа во еден од најатрактивните заливи во егејскиот регион, на одлична локација. Оддалечен е само 3 км од центарот на Бодрум, до коj брзо може да се стигне со локален автобус. Хотелот е отворен во 1995 година, но целосно беше реновиран во 2014 година. Хотелскиот комплекс  зафаќа површина од 13.200 м2. во хотелот.


Соби: Хотелот се состои од 83 хотелски соби. Сите соби се климатизирани и  имаат балкон или тераса, телефон, ТВ, сеф, мини-бар, фен за коса. Хотелските соби се реновирани и модерно опремени.


Хотелски содржини: Хотелот во својата понуда има главен ресторан, a la carte ресторан (меѓународен - бесплатен еднаш за време на престојот, со резервација), 5 барови, WiFi во лобито на хотелот (бесплатно), сауна, парна бања, амам. Со доплата: масажи и третмани во Спа центарот, лекар, спортови на вода, увезени алкохолни пијалоци, цедени сокови, турско кафе.


Спорт и забава: Хотелот има  4 отворени базени, 3 детски базени, 3 слајдови, еден затворен базен, пинг-понг, пикадо, теретана, анимации.


Плажа: Хотелот има свој приватен дел на градската плажа. Лежалки, чадори за сонце и крпи се бесплатни за гостите.