Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Kairaba Bodrum Imperial
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот се наоѓа во местото Mugla, на 18км од центарот на Бодрум и 55км од аеродромот. Трговскиот центар Midtown се наоѓа на 12км од хотелот.

Соби: Хотелот во својата понуда има 375 соби, сите со купатило, фен, дигитален сеф, мини бар, ТВ, клима уред и телефон.

Содржини: На располагање на гостите хотелот нуди еден главен ресторан, 2 a la carte ресторани, 4 барови, надворешен базен, внатрешен базен, детски базен, аква парк, пинг понг, мини голф, терени за тенис, терени за кошарка, wi-fi во сите јавни простории на хотелот, анимациони програми, детски мини клуб, теретана, паркин и услуга за перење и пеглање.

Плажа: Хотелот има сопствена песочна плажа со док. Лежалките, чадорите за сонце и пешкирите се бесплатни за гостите на хотелот.