Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Karmir Resort & Spa
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

ЛОКАЦИЈА: Хотелот се наоѓа во Göynük, на 9км од центарот на Кемер и 40 км од аеродромот во Анталија. До Кемер може лесно да се пристигне со такси или автобус за помалку од 10 мин.
СМЕСТУВАЊЕ: Располага со 286 соби (4 соби за лица со инвалидитет, 242 стандардни соби, 32 фамилијарни, 6 јуниор апартмани и 2 кинг апартмани).
Собите содржат клима, балкон со поглед на планина или море, купатило со туш, фен,телефон, ТВ, бесплатен мини бар, Wi-Fi, сеф.
СОДРЖИНИ: во составот на хотелот има 3 ресторани, еден снек бар покрај базенот, 3 бара ( еден бар покрај плажа, еден покрај базен и еден во лоби), паб со билјард , пекара за слатки, мини клуб за деца.
СПОРТ И ЗАБАВА: Отворени и затворени базени, базен за деца, лизгалици на вода, фитнес, Турска бања, сауна, тениски игралишта, мини фудбал, пинг понг. Осветлување на тениски игралишта, масажа, билијард, спортови на вода, дополнително се наплаќаат. Забавни програми, натпревари преку ден и вечерни шоу програми. Мини клуб за деца од 4-12 год.
ПЛАЖА: хотелот има сопствена плажа која е оддалечена 90м, на само 2 минути пешачење од хотелот.