Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
KLAS HOTEL
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

ЛОКАЦИЈА: Хотелот се наоѓа на 140 км оддалеченост од аеродромот во Анталија, 16 км од центарот на Аланија, 2 км од Мамутлар, се простира на површина од 12.000 м2 и е изграден во 2007 година.
СМЕСТУВАЊЕ: Хотелот располага со 100 соби, сите убаво уредени и опремени со бања, сателитска ТВ, сеф, мини бар, балкон / тераса.
СОДРЖИНИ: Хотелот нуди 1 главен ресторан, 1 а ла карт ресрторан, и 6 барови,
СПОРТ И ЗАБАВА: Хотелот располага Аква парк со три тобогани, тим за анимација, мини клуб, игралипте за деца, одбојка на плажа, мал фудбал, диско, фитнес центар, билијард и останати содржини на плажата.
ПЛАЖА: Хотелот располага со приватна плажа на оддалеченост од 100 м, до која се стигнува преку подземен премин, а на која лежалките и чадорите се без доплата.