Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Titanic Mardan Palace
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Хотелот се наоѓа во областа Лара. Одалечен е 15км од аеродромот во Анталија и 25км од центарот на градот.


Сместување: Хотелот располага со 543 соби. Сите соби имаат бањарки, папучи, спрецијална козметика од хотелот во купатилата, туш кабина или када, фен, клима, директна телефонска линија, сеф, WI FI, SAT TV, мини бар, сет за чај, и кафе со бокал, балкон или тераса.

Содржини: Хотелот во својата понуда има главен ресторан, 8 А’ла Карт ресторани: Биф Грил скара (со доплата), Азија (со доплата), Аквамарин Морска храна (со доплата), Индиски  (потребна е бесплатна резервација), Кралски ресторан Бешикташ (со доплата) Hasar, Greek i Pascarela рестораните се бесплатни  со претходна резервација. Низ хотелскиот комплекс на располагање на гостите има 23 барови.
Услуги со доплата се: лекарски услуги, изнајмување автомобили, телефон, факс, услуги за чување деца, трговски центар. Wi-Fi мрежата е бесплатна во целиот хотел. Хотелот има отворен и затворен базен за деца и возрасни, базен Аквариун, Аква парк, турска бања, сауна, фитнес, тениски игралишта, одбојка на плажа, пинг-понг.

.
Плажа: Хотелот има приватна песочна плажа на која гостите бесплатно може да ги користат лежалките, чадорите и душеците. Приватните павиљони се резервираат однапред и се доплаќаат.