Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Yagoda Villas
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Вилите се наоѓаат во тивкиот дел на Боровец, опкружени со борови дрвја, на околу 2 км од центарот на Боровец и ски-лифтовите. Вилите се изградени од дрво во фински стил, погодно за семејни одмори, парови, љубители на природата.
 
Сместување: Вилите се состојат од удобни дрвени колиби до 4 лица.  Има 40 дрвени вили во фински стил: 16 стандардни, 10 луксузни со сопствена сауна и 14 економични вили. Секоја вила има дневна соба, со тапациран мебел, спална соба, бања и кујна комплетно опремена ,греење, ТВ, телефон, фрижидер, Wi-Fi интернет, мала тераса.
 
Хотелски содржини: Рецепција, сеф на рецепција (бесплатно), паркинг (бесплатно), национален ресторан за кујна, перална , трансфер до ски-лифт, пинг понг, сауна, интернет кафе, детско игралиште. Некои вили имаат сауна, вили кои немаат сауна ја користат заедничката сауна до рецепцијата.