Одбери
Период на престој, ноќевања, соба
Yastrebets Hotel Wellness & Spa
{{offerInfo.checkIn | date:'dd.MM.yyyy'}} / {{offerInfo.checkOut | date:'dd.MM.yyyy'}} - {{offerInfo.night}} Ноќевања цена за соба
Тип на соба
Услуга
Цена
Room Amenities{{room.roomName}}
Услуга{{offer.rooms[0].boardName}}
Вклучено во цена:
Сподели на
ОПШТИ ИНФОРМАЦИИ

Локација: Луксузен хотел, опкружен со борова шума, и се наоѓа на самата стаза пред ски лифтот на само 2,5 км од центарот на Боровец.

Соби: Хотелот располага со 34 двокреветни соби, 7 апартмани, како и 12 модерно опремени вили изградени во француски стил.

Хотелски содржини: Лоби бар, ресторан, спа центар, затворен базен, сауна, фитнес, џакузи, масажа, менувачница, ноќен клуб, дискотека, козметички салон, паркинг.

Цената вклучува: Користење на базен, фитнес, сауна, џакузи,  парна бања, релакс зона, контраст туш, хербална бања, интернет, паркинг.